Vücut Spreyi Önerileri ve Çeşitleri

Vücut spreylerinde yeni ürünler, yeni markalar erkek ve kadınlar için üretilmiş ürünleri Tıraş Sepetim’den inceleyebilirsiniz.

Öncelikle henüz bilmeyenler için vücut spreylerinin ne işe yaradığından bahsedelim. Parfüm ya da deodorant kullanmak istemeyen, kokusundan rahatsız olan veya daha hafif kokular olsun isteyenlerin tercihidir vücut spreyleri. Özellikle yaz aylarında parfüm kokusu ağır gelebilir ve kullanım tercihi daha azaltılabilir bu gibi durumlarda vücut spreyleri tercih olarak bir adım öne çıkmaktadır. Vücut spreyini kullanırken duş aldıktan sonra kullanmanızı tavsiye ederiz, çünkü duş aldıktan sonra vücudun gözenekleri açılacağı için vücudunuza daha iyi nüfuz edecek ve daha uzun süre etkisi olacaktır.

Vücut spreylerinin yapımı esnasında genellikle parfümlerin ana esanslarından etkilenmesinden dolayı çok sevdiğiniz parfümlerden önce vücut spreyini kullanmanız parfümünüzün üzerinizdeki etkisini daha da artıracaktır. Bu yazımızda erkek vücut sprey markalarından özellikle Amerika’nın en çok tercih edilen markasından bahsetmek istiyoruz.

BOD MAN Amerika’da en çok tercih edilen ve en çok satılan erkek vücut spreyi markasıdır. Türkiye’de henüz kendisine beklenen değer verilmemiş olsa da piyasaya güzel bir giriş yapmış olup Tıraş Sepetim’in gücü ile tüm Türkiye’ye yayılmaya başlamıştır. Şu sıralar Tıraş Sepetim’de yapılan kampanyalarla beraber özellikle set olarak karşı konulmaz ve seksi kokusu olan Sport Paket Set – Black Erkek Bakım HediyeSeti ‘ni tavsiye ediyoruz. Özel tavsiyemiz olan bu vücut spreyinin en üst notaları mine çiçeği, vahşi bergamot ve turunçgillerin çekici ve kışkırtıcı kokusuna sahiptir. Orta notalarına indiğimizde portakal çiçeğinin esansıyla uzun süreli hakimiyet, ferah okyanus havası ise bize fresh bir koku sağlar. Spreyimizin son notalarına indiğimizde cesurluğun ve seksi çarpıcılığın yer bulduğu hint baklası, sandal ağacı ve yoğun amber kokusu hakimdir.

Bod man sport-paket-set-black-erkek-bakim-hediye-seti

İkinci BOD MAN ürünümüz ise içeriğinde duş sonrası yaşadığınız ferahlık hissini her zaman yaşamanızı sağlayacak olan yeşil adaçayı, lavanta ve ıtır çiçeğinin esintilerini barındıran Really Ripped Abs Sport PaketHediye Seti içeriğinde 3 adet sprey bulabileceğiniz ürünün fiyatı ise sadece 49,90TL.

Bod man Really Ripped Abs

Vücut spreyleri ile ilgili daha fazla ürüne ulaşmak ve bilgi almak için TirasSepetim.com adresini ziyaret edebilir ve müşteri temsilcilerimizin yardımı ile size en uygun vücut spreyini seçebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.