Toptan Tıraş Ürünleri

Erkeklerin kolay tıraş olmalarını sağlayan yeni gelişmiş tıraş bıçakları bulunmaktadır. Bu tıraş bıçakları, tıraş esnasında cildin tahriş olmasını ve kesilmesini önlemektedir. Cildin hassasiyetin koruyan ve cilde herhangi bir yara izi bırakmadan tıraş olmayı sağlayan bu tıraş bıçakları toptan tıraş ürünleri arasında satılmaktadır. Toptan tıraş ürünlerini alan çoğu kişi uzun zamanlı kullanım imkânı bulmaktadır. Tıraş ürünlerinin doğaya faydalı içerikleri ile üretilmesi de aynı zamanda kişinin cildini korumayı sağlamaktadır. Tıraş bıçaklarının keskin olması da daha pürüzsüz bir tıraş sunmaktadır.

Toptan Tıraş Köpüğü

Toptan satılan tıraş köpükleri uzun kullanım avantajı sunmaktadır. Tıraş köpüklerinin içerisinde yer alan doğal bileşenler, kişinin tıraş esnasında herhangi bir yara ya da kesik almamasını sağlamaktadır. Cildi koruyan bu tıraş köpüğü aynı şekilde cildin tıraş boyunca nemlenmesini de sağlamaktadır. Tıraş köpüklerinde akıcı kıvam ve köpük kıvamı, tıraş bıçağının cilt üzerinde daha rahat kaymasını sağlamaktadır. Bu da tıraşın tüm zorluğunu ortadan kaldırarak daha hızlı tıraş olma imkanı yaratmaktadır. Özellikle hızlı hazırlanması gereken kişiler için yeni çıkan tıraş köpükleri idealdir.

Tıraş Sonrası Tonik

Tıraş sonrası tonik, cildin herhangi bir mikrop kapmaması ve gözeneklerinin tıkanmaması için sürülen ürünlerden biridir. Bu tonik tıraş sonrası cildin daha rahat nefes almasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan maddeler cildin daha aydınlık ve parlak olmasını sağlamaktadır. Cilt üzerindeki tıkalı gözenekleri açan tıraş toniği aynı zamanda tıraş sonrası ciltte rahatlama sağlar. Yeni çıkan cildi yakmayan formülü ile pek çok kişinin tercihlerinden biridir. Toptan bir tıraş bakım ürünleri almak isteyen kişi tüm ürünleri daha uzun bir süre kullanmaktadır.

Tıraş Sonrası Nemlendirici Losyon

Tıraş sonrası cildin tahriş görmemesi ve kurumaması için nemlendirici losyon sürülmesi önerilmektedir. Cildin tıraş olduktan sonra nemlendirme isteği aynı zamanda gün boyunca cildin daha rahat hava almasını da sağlayacaktır. Kuru bir cilt yapısına sahip olan kişiler her tıraş sonrası bu nemlendirici losyonu cildine uygulaması gerekmektedir. Cilt dostu içerikler ile üretilmiş bu losyon aynı zamanda cilt üzerinde oluşan yara izlerinin de nemlendirme işlemi ile geçmesini sağlamaktadır.