Tıraş Bıçağı İle Hızlı Ve Kolay Bakım

Pürüzsüz bacaklar, tüysüz koltuk altı ve bakımlı bir bikini çizgisi elde etmenin ile birkaç yolu vardır. Ancak en hızlı, en kolay ve en az acı verici genellikle tıraş bıçağı olur. İhtiyaçlarınız için doğru tıraş bıçağını seçtikten sonra, mükemmel bir tıraş kremi ve iyi bir nemlendirici almak isteyebilirsiniz.

Tıraş Bıçağı İle Bakım Rutininizi Hızlı ve Kolay Hale Getirin

Kuşkusuz, bir tıraş bıçağı göz alıcı bir eşya değildir, ancak doğru olanı bakım rutininizi daha kolay, daha hızlı ve daha etkili hale getirir. Tıraş bıçağı ne kadar çok bıçağa sahip olur ise, o kadar da süper yakın bir tıraş için elde ediyor olursunuz. Bu da en az birkaç gün boyunca sizin için rahatlatıcı olur. İnatçı ve hızlı uzayan kıl tipleri için 5 bıçaklı olanlarını tercih etmeniz yararınıza olabilir.

Tıraş Bıçağı Nem Şeridine Sahip Olsa da Tıraş Kremi Kullanmak Önemlidir

Ayrıca dizler ve ayak bilekleri üzerinde ve koltuk altlarınızın kıvrımları boyunca kaymaya yardımcı olan bir döner kafaya sahip olanlar işinizi kolaylaştıracaktır. Tıraş bıçağının nem şeridi, tıraş aksaklıklarını ve tahrişlerini önlemek için biraz ekstra kayma sağlar, ancak çok, çok incedirler. Bu yüzden hala bir tıraş kremi kullanmamız ya da nemlendirici sürmeniz gerektiğini aklınızda bulundurun.

Tıraş Bıçağının Ömrü Ne Kadardır?

Tıraş bıçağınızın ömrü; ne sıklıkta tıraş olduğunuza ve cildinizin hassasiyetine bağlı olarak, bu üç ile 10 kullanım arasında değişkenlik gösterir. Bu ürünler ya standart başlık kullan at tarzında gelir ya da değişebilen başlık ile birlikte yedek başlık ya da başlıkları şeklinde de olabilir. Genellikle, sap başlangıçta iki bıçak kartuşu ile birlikte gelir, ancak bundan sonra daha fazla satın almanız gerekir. Neyse ki, çok pahalı olmadıklarından bir sorun teşkil etmezler.

Oynar Başlıklı Tıraş Bıçağı Tercih Ederseniz Elinize Daha İyi Oturacaktır

Elinize rahatça oturur ve ayak bileklerinin sırtlarında veya kollarınızın altında bulunan bu zor noktalara ulaşmayı kolaylaştırırlar. Bikini hattınızın etrafında da kullanabilirsiniz, ancak aşırı dikkatle devam etmelisiniz. Kötü sonuçlardan kaçınmak için oldukça yavaş ve kesik hareketler ile kullanılmalıdır.