Mach3 Uyumlu Bıçaklarla Uzun Kalıcı Tıraş Sağlar

Konforlu, üstün kavrama ve yüz hatlarına mükemmel uyum sağlayan mac 3 uyumlu tıraş bıçağı uygun kesici bıçakları ile pürüzsüz tıraş deneyimi sunar. Sakalları ve yüzde sertleşmiş sert sakkaları daha kolay keser. Daha az takılır ve yanma hissi vermez. Uzun süre kullanım sağlayan ekonomik mac 3 uyumlu tıraş bıçağı cildinizi tahriş etmez.

 Kaymasına yardımcı olan özel jel bantları sayesinde cildinizi çizmez ve kolay tıraş sağlar. Tıraş bıçakları ile mach3 yedek size rahat tıraş ve daha büyk rahatlık sunar daha fazla cildinizi korur. Hassas bıçak süspansiyonu ile de her türlü cilt yapısına zarar vermez.

 Bıçakları cildinizle yakın temas halinde iken korkusuz ve keyifli bir tıraş keyfi sunar. Kolaylığı ve ayarlanan oynar başlıkları ile yüz kıvrımlarına uyum sağlar ve hızlı tıraşa imkan verir. Daha kolay ve daha pürüzsüz bir tıraş sunan mach3 yedek bıçakları ilede mükemmel bir uyum sağlar. Yedek bıçaklarıda mach3 kadar üstn kesiş keyfi sunar.

 Turbo Kesici Bıçaklar Uzun Kalıcı Tıraş

 Mach3 diğer tıraş bıçaklarına göre daha keskin kesici bıçaklar içerir. Daha az tahriş eder, mac 3 uyumlu tıraş bıçağı sinek kaydı bir tıraş sağlar. Kesici bıçaklar sakal bölgesinde klay ve hızlı bir kesim, inanılmaz rahatlık sağlar. Daha az yanma ve sızlama hissi verirken yüzünüzde kesi ve kızarma yapmaz. mach3 yedek bıçaklar üstün açıklık sayesinde tıraş sonrası ve sırasında kolay temizlenir.

 Yedek bıçakları da gövdesi gibi ergonomik olarak tasarlanmıştır. Mach3 çok yönlü kullanım için tasarlanan ve tüm mac 3 uyumlu tıraş bıçakları ile uyum sağlar.

 Mach3, daha uzun süre ve daha çok kalıc tıraşı jel bantları yakalar. Gelişmiş kayganlaştırıcılar sayeseinde kolay bir tıraş yapar. Bu kayganlaştırıcılar ciltdi tahriş olmasına izin vermez ve dokuların bozulmasını önler. Cilt koruyucu tıraş bıçakları on adet cilt koruyucu kanat içerir be kanatlar sayesinde hassas cilt tipine sahip erkeklerde sağlıklı bir tıraş keyfi yaşarlar. Bu hassas cilt jelleri yüzde kızarıklık ve tende bozukluk yapmamaları için tıraş bıçaklarına eklenen özel yan özelliklerdir.

 Mach3 Neden Farklıdır?

 Mach3 ürünü kızarıklık yapmaz ve tahriş etmez ve bu özeliği sayasinde daha sinekkaydı tıraş sağlar. Çift ve konforlu bıçakları mükemmel ve üstün tıraş sağlar. Cildinize, yüz yapınıza yakın temas halinde iken uygun ve mükemmel tutuş sağlar. Hareketli başlığı yüz hatlarına ve çıkıntılara uyum gösterir.