Mach 3 Uyumlu Tıraş Bıçağı, Mach3 Yedek

Tüm tıraş bıçak ve makinelerinden daha konforlu olan Gillette Mach3 Turbo’nun efsanevi konfor sağlayan daha fazla keskin Turbo kesici bıçakları, bıyıkları, sakalları daha rahat keserek daha az çekilme ve takılma bununla beraber daha az hatta hiç acı hissettirmez. Daha fazla zaman kalıcı Comfort Jel Şerit, jiletlerin derinizde kaymasına ortam oluşturur. Bu tıraş bıçağı yani makinesi daha rahat tıraş için iki kat fazla Deri Koruyucu mikrofini bulundurur. Hatta, narin bıçak süspansiyonu, bıçakları derinizle yakın etkileşim halinde olmasını sağlar ve baskıya göre değişen oynar başlık cilt kıvrımlarına uyum sağlar ve daha basit bir tıraş sağlar.

Kullan At Tıraş Bıçaklarından Daha Keskin mi?

Daha keskin Turbo jiletler, daha az acı hissi ile daha pürüzsüz tıraş olmanıza yarar. Tek kullanımlık bıçaklara göre daha fazla keskin jiletlere sahip olan Mach3 Turbo dokuzuncu hatta onuncu tıraşta bile yeni bir tek kullanımlık bıçaklardan daha iyi hissettirir.

Tıraşınızı Nasıl Tamamlarsınız?

Gillette Mach3 tıraş bıçağı makinesinin bütün Mach3 yedek başlıklarıyla uyumlu olması jiletlerinizi değiştirirken rahatlık ve basitlik sağlar. Kusursuz Gillette tıraşı yanıtlarına erişmek ve tıraş makinesinin neden olduğu yanma hissinden sakınmak aiçin, tıraşınızı Gillette Mach3 Extra Comfort tıraş jeli kullanmayı unutmayın.

https://www.tirassepetim.com/tiras-bicaklari-erkek

Sık Sorulan Sorular?

Gillette iki jiletli tek kullanımlık tıraş jiletleri ile Gillette Mach3 tıraş bıçağı arasındaki ayrım nedir?

İki jiletli Gillette tek kullanımlık bıçaklar farklı olarak Gillette Mach3 makinesinde yanma ve kızarma olmaksızın daha pürüzsüz tıraş olmaya yarayan üç DuraComfort jilet vardır. Narin jilet süspansiyonu bıçakları derinizle yakın etkileşim halinde tutar ve baskıyı değiştiren hareketli başlığı cilt hatlarına intibak sağlayarak daha basit ve daha kolay bir tıraş olmanıza yarar.

Gillette Mach3 İle Gillette Fusion Arasındaki Ayrım Nedir?

Gillette Fusion’da, Gillette Mach3’ün tersine, jilet başına düşen baskıyı düşürmek amacıyla birbirine daha dip dibe yerleştirilmiş beş jilet vardı ve zorlayan yerler için arka tarafında hassas düzeltici jileti bulunur.

Bu sorulardan yararlanarak artık tıraş makinenizi seçerken hem daha bilgili olacaksınız hem de artık en iyi makineyi biliyorsunuz. Tabi ki de mac 3 uyumlu tıraş bıçağı.