Klasik Ve Geleneksel Kullanımlar Uygun Tıraş Malzemeleri

 

Kadın ve erkek alıcılara ayrı kategorilerde sunulan klasik tıraş malzemeleri ithal ürünlerden oluşuyor. Geneli paslanmaz çelik kalitesini sunan üst düzey malzemelerdir. Beğenilen ürünler sepete eklenerek tekli ya da toplu olarak tek seferde sipariş edilebilir. Toplu alımlarda yüzde otuzu aşan indirimler çok daha hesaplı alışverişleri olanaklı hale getiriyor.

 

 Tıraş Malzemeleri ve Ürün Seçenekleri

 

1- 3 Bıçaklı Tıraş Bıçakları: Çok satanlar listesinin başını çeken 3 bıçaklı geleneksel tıraş bıçakları bu kategorinin ilk ürünleri arasında yer alıyor. Diğer bıçaklardan farklı olarak jiletlerin arası belli bir oranda açık bırakılmıştır. Bu sayede ne kadar kullanılırsa kullanılsın tıkanma yapmaz. Erkeklerin çok daha kısa süre içerisinde sakal tıraşı olmalarını sağlar. Özel yapısında hem E vitamini hem de Aloe Vera bulunmaktadır. Daha tıraş olurken cildi besleyen ve tahrişi önleyen özel bir dinamiğe sahiptir. Seramik kaplıdır ve uzun ömürlüdür. İkili yedek bıçakları ile birlikte satışa çıkarılmaktadır.

 

2- Kauçuk Saplı Kadın Tıraş Bıçakları: Çift bıçaklı olan bu ürünler kauçuk sapları ile birlikte benzerlerinden ayrılan, son derece kaliteli tıraş bıçaklarıdır. Sapı pembe ya da turuncu gibi açık renklerle imal ediliyor. Özellikle otel yetkilileri tarafından buklet malzemesi olarak toplu olarak sipariş edilebilir. Toptancıların da alışveriş listelerinde yer alan bu çok özel bıçaklar çoklu kullanımlar için uygundur. Bandı kayganlaştırıcı içerir ve çok daha pratik bir şekilde kullanılmasını sağlar.

 

 Tıraş Bakım Ürünlerinde Yeni Seçenekler

 

1- Kan Taşı: Tıraş sonrasında kullanılabilecek kan taşı ürünleri özel ambalajların içerisinde Türkiye’nin her şehrine gönderiliyor. Tıraş sonrası cildin rahatlamasında etkilidir. Ferahlık hissi verir.

 

2- Sakal Yağı: 100 ml’lik özel şişesinde satışa çıkarılan sakal yağları bakımlı erkeklerin bir numaralı tercihidir. Sakallarına şekil vermekte güçlük çeken erkekler bu ürünleri kullanarak çok daha hacimli ve biçimli sakallara sahip olabilir. Kıvırcık sakallara sahip olan alıcılar da günlük olarak bu yağları sakallarına uygulayabilir. İçerisinde kafein dışında kenevir tohumu yağı ve çay yağlar da bulunmaktadır. Sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Sakalların nemlendirir ve çok daha canlı görünmelerini sağlar.

Aynı kategoride yatıştırıcı etkilere sahip tıraş jelleri ve serumlar da mevcuttur.

Tüm ürünler için : https://www.tirassepetim.com/