Erkeklerin Bir Numaralı Tercihi: Bakım Ürünleri

 

Alıcıların çok daha ferah, temiz ve bakımlı olmalarını sağlayan erkek bakım ürünleri online mağazalarda satışa çıkarılıyor. İsteyenler için tekli ürünler varken isteyenler set bakım ürünlerine daha uygun fiyatlarla sahip olabilir. Dört aya varan taksitli ödeme imkanları ile birlikte bu ürünler kendi içerisinde farklı seçeneklere ayrılıyor.

 

 Erkeklere Özel Duş Jelleri

 

Kadınlarda olduğu gibi erkek alıcılara sunulan onlarca farklı duş jeli bulunuyor. Bu jellerin en önemli özelliği vücudun tamamında kullanılabileceği saçlar için de ideal olmasıdır. Hem kepek problemi olan hem de hacim kaybı bulunan saçlar için idealdir. İçerisinde narenciye meyveleri olan portakal ve mandalina yoğun olarak kullanılmıştır. Menşei İngiltere olan bu jeller kalıcı ferahlık sağlıyor.

 

 Saç Bakım Ürünleri

 

1- Saç şekillendirici: Özellikle dalgalı ve kıvırcık saçlı erkeklerin bir numaralı tercihi olan bu ürünler çok daha kısa sürede saçların şekillenmesini sağlıyor. Hem sert hem de yumuşak tutuş için standart bir kıvama sahiptir. İçerisinde hem shea yağı hem de kenevir tohumu yağı gibi son derece faydalı maddeler de mevcuttur.

 

2- Durulanmayan saç kremi: Diğer kremlerin aksine bu kremlerin saçlardan durulanmasına gerek yoktur. Saçların dışında sakallara da hafif masaj ile uygulanabilir. Kırılmaların önüne geçen durulanmayan saç kremleri özel koleksiyonların içerisinde uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

 

3- Günlük şampuanlar: 250 Ml ve 1 Litre gibi ölçülere sahip günlük şampuanlar dengeleyici ve temizleyici özellikleri bir arada sunuyor. Yüksek oranda pro-vitamin B5 içeren bu şampuanlar aynı zamanda güzel kokular içeren özel bir yapıya sahiptir.

 

Erkeklere Özel Cilt Bakım Ürünleri

 

1- Yüz nemlendiricisi: Yaşlanmaya bağlı kırışıkların önüne geçen yüz nemlendiricileri aynı zamanda doğal bir peeling etkisi uyandırmaktadır. Günlük olarak uygulandığı takdirde etkileri birkaç hafta gibi kısa sürede kendini gösterir.

 

2- Banyo tuzu ve köpüğü: Rahatlatıcı bir etkiye sahip olan banyo tuz ve köpükleri sağlıklı kullanımlar için de idealdir. İçerisinde yüksek oranda okaliptüs bulunuyor. Özel bir ambalaj içerisinde Türkiye’nin tüm şehirlerine sadece iki iş günü içerisinde teslim edilen bu özel setler yüzde otuza varan indirimlere de ev sahipliği yapıyor.