Erkek Bakım Ürünlerine Örnekler Ve Ürün İncelemeleri

Güzel görünmeyi istemek daha çok kadınlar tarafından istenildiği bilinse de erkekler tarafından çekici bir görüntüye sahip olmak da bir o kadar önemlidir. Hele ki 21. yüzyılda yaşayan bir erkek için bakımsız olma lüksünün bulunmadığı bir zaman. Erkeklerde kullanacakları erkek bakım ürünleri ile daha genç ve çekici özelliklere sahip olabilmektedir. Bu ürünler arasında göz bakım kremlerinden saçlar için şekillendiricilere, duş jellerinden tıraş kremlerine birçok ürün kullanımı ile sağlanabilmektedir. Kullanılabilecek erkek bakım ürünleri içerisinden sizler için seçilenler şunlardır:

Rock Face Enerji Veren Yüz Yıkama Jeli – 150 ML

Kullanımı erkekler tarafından tavsiye edilen bu ürün, içerisinde bulundurduğu yeşil kahve özütleri ile cildin dengelenmesine ve enerjisinin arttırılmasında büyük etkili rol üstlenmektedir. Kullanılacak rock face enerji verici yüz yıkama jelleri duyuların canlanmasını sağlar ve daha şık ve parlak bir görüntü imkanı sunmaktadır. Yüz yıkama kreminin içerisinde bulunan oligopeptidler yüzde bulunan ölü deri olarak adlandırılan hücrelerin yok olmasında etkili ve iş sonrası oluşan yorgunluğun yüze yansımasını engelleyici özelliktedir.

Kullanımı: Islak halde bulunan yüzünüze hafif masaj yapılması ile uygulanan bu ürün, ardından durulama işlemi gerçekleştirilerek kullanılır.

DR Teals Okaliptüslü Banyo Tuzu ve Köpüğü

Üründe var olan doğal haldeki magnezyum sülfat grubundan olan epsom tuzları bulunmaktadır. Magnezyum sülfat içeriği bakımından insan vücudunda eklem ve kas ağrılarının iyileşmesini sağlamakta olan bir mineraldir. Kullanılacak erkek bakım ürünleri içerisinde olan Dr Teals Okaliptüslü Banyo Tuzu tamamen insanlara içerisinde bulunan magnezyum ile masaj etkisi yaparak rahatlama hissi vermektedir. Yumuşayan ve rahatlayan vücut daha genç bir cilt ve parlak görüntü ile erkek bireylerin bakımında önemli rol üstlenmektedir.

Cantu Leave-ın Saç Kremi ve Cantu Leave-ın Tıraş Jeji

Erkekler tarafından saç bakım ürünleri arasında bulunan bu saç kremi daha parlak ve gür saç isteyen bakımlı erkekler tarafından tercihler arasında yer almaktadır. Cansız görünen saçlar için kullanılan bu markanın tıraş jeli seti de ayrıca sakalların daha gür bir şekilde çıkmasını sağlayan erkek bakım ürünleri içerisinde bulunmaktadır.

Cantu Post-Shave Tıraş Sonrası Yatıştırıcı Serum 75 ML

Bakımlı erkeklerin sıklıkla kullandığı ürünlerden bir tanesi de tıraş sonrası yatıştırıcı serumlar. Bu ürünün kullanım amacı tamamen cildinizi tıraş sonrası nemlendirmek ve kurumalarla oluşacak yaralar yada deri kuruluğuyla oluşacak görüntü kirliliğinin önlemek olmaktadır. Ürün içerisinde bulunan mentol ile ferahlatıcı bir his, tıraş sonrasında kullanıcılara sağlanan özelliklerden.

Üründe bulunan ayrıca shea yağı ve çedene tohumları cildin derinlemesine canlandırır kuru olan cildi ferahlatma özelliğine sahiptir.