En İyi Tıraşlar Yaprak Jilet İle

Yaprak jilet, Türkiye’de birçok kuaför işletmesinde tercih edildiği gibi uygun kullanım aletleri sayesinde evlerde birçok erkek tarafından tercih edilen ürünlerdendir. Bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli nedenini uygun fiyatları olarak açıklayabiliriz.

 

Ustura isimli aletlerde kullanılabilirliğinin yanı sıra özel imalat tıraş bıçaklarında da kullanabiliyor olması sürekli olarak tıraş olmak durumunda kalan erkekler için önemli bir maliyet kaleminin neredeyse sıfırlanması anlamına gelecek önemli bir üründür yaprak jiletler.

 

Çok uygun maliyetleri bulunan yaprak jiletler, internet sitemizde onarlı paketler içinde satılan ürünlerdir. Bir paketinin son derece uygun fiyata gelmesiyle, bir paket yaprak jiletle aylarca tıraş olmak mümkün olmaktadır. Sağlamlığı, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü sayesinde kolay ve bozulmadan saklanabilme özelliği gösteren yaprak jiletler, bir tanesinin birden fazla tıraş için kullanılmasıyla da son derece tasarruflu olabilmektedir.

 

 Uzun Süreli ve Çoklu Kullanım

 

Kuaförlerde kullanılan yaprak jilet en fazla iki defa kullanılmalıdır. Nedeni ise iki taraflı olarak kullanılan yaprak jiletlerin bir kullanımda bir tarafının, ikinci kullanımda diğer tarafının kullanılması zorunluluktur. Bulaşıcı hastalıklar ve diğer mikrobik parazitlerin insandan insana bulaşmasını önlemek için farklı kişilerin tıraş edildiği yerlerde aynı jiletin birden fazla kullanılması sağlık için büyük tehlikeler oluşturmaktadır.

 

Yaprak Jiletler Türkiye’de özellikle gelir seviyesi düşük kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Kolay ulaşım şansı bulunan bu ürünler internet sitemizden de sınırsız miktarda satışı yapılabilen ürünlerdendir. Sipariş etmeniz halinde kısa sürede ürünlerimizi kargoya teslim ediyoruz.

 

Birkaç gün içerisinde elinize ulaşacak olan kaliteli ve son derece güvenilir imalat süreçlerinden çıkarak müşterilerimize ulaştırdığımız yaprak jiletlerle ister evinizde isterseniz kuaförde tıraş yapabilirsiniz.

 

 En İyi Tıraşlar

 

Pürüzsüz, kanamasız ve sağlıklı olarak yapacağınız her tıraş için sorunsuzca kullanabileceğiniz yaprak jiletler, paslanmaz özellikleri sayesinde uzun zaman özel paketlerinde muhafaza edilebilmektedirler. Bu nedenle vereceğiniz siparişlerde adet olarak dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

 

Eğer bir berber dükkanı veya kuaför işletmesi sahibi iseniz internet sitemizden alacağınız yaprak jiletler sayesinde hem işletmenizin maddi olarak kâra geçmesini sağlayabilirsiniz hem de müşterilerinizin memnuniyetini en üst düzeye ulaştırabilirsiniz.

 

Korkusuz, güvenilir ve kanamasız tıraşlar uman müşterilerinizi memnun etmenin en güvenilir yolu olarak internet sitemize giriş yapınız.