En İyi 7 Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü 13 MayısAnneler Günü haftasına girmemizle beraber annelerimize, kendisini annemiz gibi gördüğümüz ve anne olan sevdiklerimize ne hediye alacağız diye düşünmeye başladık. Kendi annelerine hediye alacaklar annelerinin zevklerini ve beğeneceklerini az çok bildikleri için eşlerinin annelerine ya da çevrelerinde anne olan diğer insanlara hediye alacak kişilere göre daha şanslılar.

Peki Anneler Gününde alabileceğiniz en iyi hediyeler nelerdir, yaptığımız kısa liste size güzel fikirler verecektir.

1-) Hediye Seti

Anneler Gününe Özel HediyeÖncelikle önerimiz bakımlı anneler için harika bir hediye seti olacak. Tıraş Sepetim internet sitesinde Anneler Günü için özel olarak hazırlanmış Body Fantasies markalı bir hediye paketi var. Bu hediye paketi cebinize de çok uygun olacak çünkü 200TL üzeri sipariş verdiğiniz takdirde şartsız koşulsuz olarak siparişinize ekleniyor. Annenize hediye alırken kendinize de hediye almış olacaksınız 🙂

Anneler Günü Hediyesi Aile Albümü2-) Aile Albümü

Son zamanlarda yeni teknoloji sağolsun, çerçevelere sadece fotoğraf koymakla yetinmiyoruz. Hareketli görselleri çerçeve yapabilir ya da ışıklı çerçeveler yapabilirsiniz. Çeşit çeşit kanvas tablolardan istediğinizi seçip onu evinizin dekoruna göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca çok modern aile albümlerinizde bir çok fotoğrafınızı saklayabilirsiniz.

3-) Mutfak Eşyaları

Anneler günü hediyesi mutfak eşyalarıHer kadının mutfağı en kutsal alanlarından biridir, bu kutsal alana herkesi yaklaştırmaz ve işine karışılmasını sevmez 🙂 Her ne kadar mutfağın bir çok eşyası tamam olsa da yine de mini mutfak aletleri olsun, yeni model çıkan kahve ya da espresso makineleri gibi mutfağa ayrı bir hava katan ürünlerden alıp mutlu edebilirsiniz. Burada ilk öncelik varsa istediği veya ihtiyaç duyduğu o ürünü almak, ondan sonrası da zevkinize kalmıştır.

4-) Takı

Anneler günü hediyesi melek kolyesiYeni evliyseniz ya da daha yeni çocuğunuz olduysa ve genç bir annenin hayat arkadaşıysanız, eşinize anneler gününe özel olarak o günün önemini hatırlatacak bir kolye alabilirsiniz. Özellikle hamile bir kadına hediye alacaksanız, doğacak çocuğa ithafen çok güzel kolye ve bileklikler bulabilirsiniz.

5-)  Çiçek

Anneler günü hediye saksı çiçekleriÇiçek her zaman her fırsatta annenin yüzünü güldüren bir seçenektir. Gül alabilirsiniz fakat kısa sürede kuruyor, belki anneniz istemeyebilir. Evde bakabileceği, evin havasını değiştirebilecek güzel bir saksı çiçeği alabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda moda olan teraryum tarzı cam içerisinde büyüyen küçük canlı bitkilerden ya da süslerden alabilirsiniz. Hoşuna gidecektir.

6-) Saç Bakım Ürünleri

anneler günü hediyesi gamma piuModanın ve kozmetiğin kalbi İtalya’da anneler arasında yapılan bir araştırmaya göre Anneler Gününde en çok almak istedikleri hediyelerin başında sadece kendilerine ait ve özel bakım ürünleri geliyor. Kendilerini daha iyi hissettirecek ve bakım konusunda onlara kolaylık sağlayacak ürünler annelerin daha çok hoşuna gidiyor. Türkiye’de de İtalya’nın en özel markalarından biri olan Gamma Piu‘nun, kaliteli ve garantili kadın bakım ürünleri mevcut, bunların arasında saç maşası, keratinli düzleştirici, buharlı düzleştirici gibi her zaman lazım olan ürünler bulunmakta. Bunlara Tıraş Sepetim üzerinden ulaşabilirsiniz.

7-) Banyo Bakım Ürünleri

Anneler günü hediyesi banyo bakım ürünlerAnnelerimiz gün içerisinde yorulmakta ve yıpranmakta, bu yorgunluğu atabilecekleri tek vakit uyku vaktidir ki o da yeterli olmayabilir. Amerika’da çok tercih edilen banyo bakım ürünlerinden banyo tuzu ve banyo peeling ürünlerinden Dr Teal’s markasının ürünlerine göz atabilirsiniz. Annelerimizin sadece uykuda değil onun dışında da dinlenip kendilerini iyi hissetmelerini sağlamamız gerek.

 

Bütün annelerimizin anneler günü tekrar tekrar kutlu olsun, uzun sağlıklı ve mutlu bir yaşam onların olsun 🙂