Bu Sonbaharda da Muhteşem Görün!

autmn

İşte sana cildinin pürüzsüz görünmesine yardımcı olmak ve harika görünmeni sağlamak için minik ipuçları;

Kanıtlanmış bilgi; Eğer her şeyi kafana takar ve stres altında yaşamaya başlar, sürekli başına gelen olayları içine atarsan bu senin dış görünüşüne de yansıyacaktır. Burada sana nasıl iyi hissedeceğini anlatıp cildinin harika görünmesini sağlamaya yardımcı olmak için buradayız.

  1. Kural: Rahatla!

Sabahlara kadar izlediğin Reality Showları ya da dizileri izleyerek rahatla demiyoruz! Yoga, meditasyon, güzel bir duş ya da bir kitap… Bunlardan herhangi biri aklını ve vücudunu rahatlatacaktır.

  1. Kural: Sağlık, sağlık, sağlık!

Sağlıklı yiyecekler içlerindeki mineral ve vitaminlerle cildine etki edecektir. Yani sağlıklı şeyler yediğinde yüzünden bu yiyeceklerin etkisini anlayabilecek ve harika hissedeceksin! Belki cips, çikolata ve alkol gibi yiyecekleri ve içecekleri tüketmek istiyor olabilirsin. Ancak uzun vadede düşündüğünde bunların yerine koyacağın fındık, badem, ceviz, mevsim meyveleri yemenin ve bir şişe dolusu su içmenin cildine ışıltı katacağını fark edeceksin!

Aynı zamanda sağlıklı ürünler kullanabilirsin. Bu ürüne örnek verecek olursak eğer sizlere Dr. Teal’s ürünlerini önerebiliriz.

2218215

 

 

 

Okaliptüs Epsom Tuz Relax

Amerika’dan gelen bu ürün vücut sağlığınızla etkisi bir hayli fazla olacaktır. Ürünün en iyi özellikleri eklem ağrılarına, kasların gevşemesine ve çekme yapan bacakların onarılmasına yardımcı olmasıdır. Çok farklı ve vücudunuza birebir etkisi olan bu ürünler sağlıklı yaşama etki edecektir.

 

 

 

3. Kural: Cildini Şımart!

Cildini sık sık nemlendirmen, cildinin muhteşem görünmesi için en önemli etkenlerden biridir. Bir süre kalitesi her ne olursa olsun bir nemlendirici ile nemlendirdiğinde değişimi fark edecek, hem görüntünle hem de aynadaki yansımanı gördüğünde ruhsal olarak mutlu hissetmeye başlayacaksın!

images Bu nemlendirmeye sağlayan ürün ise Bodycology Vücut Kremleri!

 

İçerisinde bulunan fantastik kokuları ve yoğun nemlendirme özelliğine sahip bu kremler vücudunuzu rahatlatmaya ve güzel görünmenize yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

4. Kural: Yıldızının Barışmadığı Herkese BYE!

Kiminle mutluysan, çevrende o kişilerin olmasını sağla! Erkek arkadaşınla, arkadaşlarınla ya da annenle birbirinizi şımartacağınız organizasyonlar yap. Çevrenden tüm anlaşamadığın insanları uzaklaştır.

  1. Kural: Hayatını renklendir!

Sonbahar! Renkleriyle moda dünyasına hayat vermiş bu renklere dolabında yer aç! Havalar soğudu diye simsiyah giyinmek yerine, kırmızı ve sarının 1001 tonunu içeren bu renkler sana kendini iyi hissettirecek. Ayrıca bu, yeni bir hayata adım atıp derin bir nefes almana yardımcı olacak kolay bir yol.

Bir diğer kolay yol ise  kendi bakımını en iyi şekilde sağla! Bu na en iyi yardımcı olacak ürünler Body Fantasieste!

Body-Fantasies-set

 

 

Birbirinden farklı, taze ve hoş kokularıyla mutlu olmayı sağlayabilirsin.

Bu tercihle beraber bakımlı olmak ve bakım dünyasını keşfedebilirsin!!!