Berber Ve Kuaför Malzemeleri

Ustura ve makas gibi tıraş ekipmanları başta olmak üzere birçok farklı gereç berber malzemeleri kategorisinde yer almaktadır. İtalya ve İspanya gibi ülkelerden ithal edilmiş olan birçok makine de aynı kataloglarda incelenip anında sipariş edilebilir. Tüm ekipman ve malzemelerin garanti süreleri 12 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir. Toplu alımlarda yüzde yirmiyi aşan indirimler alıcıları bekliyor. Sipariş edilen ürünler hem evlerde hem de kuaför ve güzellik salonlarında kullanılabilir.

İlk Seçenekler: Fön Makineleri

Fön makineleri kuaför malzemeleri kategorisinde değerlendirilecek ilk ürünlerdir. Hem pilli hem de şarjlı olan modelleri pratik kullanımlar için idealdir. Birçok farklı renge ev sahipliği yapan fön makinelerinde en çok tercih edilen renklerin başında siyah ve kırmızı geliyor. Ses ile çalışan versiyonları henüz yeni olmasına rağmen 2019 yılında en çok sipariş edilen modeller arasında gösteriliyor.

2400 W’a kadar uzanan gücüyle birlikte bu makineler hızlı ve yüksek verimli çalışıyor. Makinelerin tutma kısmı ekstra ince olup fön işleminin çok daha pratik ölçeklerde yapılmasını kolaylaştırıyor. Çift hava rezistansına sahip olan fön makinelerinin toplam garanti süreleri ise 2 yıldan başlıyor.

Tıraş Makineleri ve Öne Çıkan Özellikleri

Kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılan tıraş makineleri ayrı bir kategoride yer alıp alıcıların beğenisine sunuluyor. Kablosuz olan modelleri çok daha pratik olduğu için alıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kablolu olan modellerine oranla fiyatı biraz daha yüksektir. Bunun dışında pilli ve şarjlı olmak üzere iki ayrı çalışma disiplinine sahip olan tıraş makineleri de mevcuttur.

İtalya’dan getirilen bu ithal ürünlerin içeriğinde temizleme fırçası ve yağı da bulunuyor. Periyodik aralıklarla bakımı yapılan tıraş makineleri çok daha uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Toplamda altı adet başlığı bulunan makineler, erkek kuaförlerinin sıklıkla alışveriş listelerine eklediği modellerin başında geliyor.

Son Seçenekler: Saç Şekillendirici Makineler

Hem erkek hem de kadın kuaförlerinde sıklıkla kullanılan saç şekillendirici makineler kendi içerisinde farklı seçeneklere ayrılıyor. Bukle yapıcı olan modellerin dışında saç düzleştirici olan modeller de en uygun fiyatlarla birlikte sipariş edilebilir. Seramik kaplamalı saç maşaları ise klima etkili olup sağlıklı kullanımlar için uygundur.