Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar Günü 2018Babalar Günü hangi gün? Biliyoruz her sene düşündüğünüz bir soru olan babaya hediye neler olabilir, babaya hediye fikirleri diye düşünürken bizde size Babalar Günü hediye fikirleri verelim ve sizi yorulmaktan kurtaralım istedik.

Özellikle Tıraş Sepetim erkek bakım sitesi ve babaların her zaman kullanabileceği malzemeler sattığı için bu işin duayeni biziz diyebiliriz. Bakımlı babalar bizi yakından tanır 🙂

Siz hediye fikirlerine girdiniz ama Babalar Günü ne zaman neden bu kadar erkenden konuşulmaya başlandı diyenler olabilir, Babalar Günü bu sene 17 Haziran tarihinde kutlanacak. Bu tarih ilk bakışta size bir şey ifade etmeyecek olsa dahi Ramazan Ayı’nın bitişi ve Ramazan Bayramı tatiline denk geleceği için hediye fikirlerinizi erkenden kafanızda oluşturmanız ve hediyenizi edinmeniz gerekir. Çünkü bayramda hem bir çok yer kapalı olacak hem de bayram telaşı içinde hediye almayı unutup babanıza mahcup olabilirsiniz. Bu kısa hatırlatmamızdan sonra konumuza dönebiliriz 🙂

Öncelikle baba dediğimiz zaman aklımıza ilk ne gelir? Babamızı nasıl tasvir ederiz onu düşünelim ve babamıza alacağımız hediyemizi ona göre seçelim ne dersiniz?

Babalar Günü hediyesiBazı babalar dışarıdan çok sert görünse dahi kalpleri adeta bir pamuk tarlasıdır, o kalbin içinde evlatlarını her zaman el üstünde tutar, sakınır ve saklar. Sizin de böyle bir babanız varsa onun yapısına uygun bir hediye seçmeniz gerekir, bu tarz babalar otoritelerini her zaman korurlar ve çevrelerinde her zaman saygı duyulan kişilerdir. Çok fazla gösterişi sevmeseler bile yine de biraz parlak ve çevreden bakınca önemli olduğunu hissettiren hediyeleri severler. Sizin de otoriter ve çevresinde her zaman parmakla gösterilen bir babanız varsa onun bakımı için çok güzel hediyeler alabilirsiniz.

Zaza ustura modelleriÖncelikle Wilkinson Sword markasının harika tıraş setlerinden edinerek cilt bakımında baştan sona hem eğlenceli hem de kaliteli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Wilkinson Sword markasına değinmişken size tavsiye etmeden geçemeyeceğim hem Babalar Gününe uygun hem de bir erkeğin her zaman kullanabileceği erkek bakımı için ideal A’dan Z’ye bakım ve tıraş setleri ürünlerine bakmadan geçmeyin. Hediye alacağınız kişi geleneksel tıraşı seven bir insansa ona hediye edebileceğiniz çok güzel bir tıraş setimiz bulunmakta, içeriğinde klasik tıraş bıçağı, kan taşı ve tıraş fırçası dahil olmak üzere bütün tıraş ürünlerini barındırmaktadır.

babalar günü hediye fikirleriEğer babanız tıraş konusunda daha gelenekçi bir yapıdaysa size mükemmel bir önerimiz olacak; Türkiye’nin ilk, dünyanın üçüncü tıraş bıçağı fabrikası olan ve kurulduğundan bugüne 100 yıldan fazladır Türkiye ve dünyaya tıraş bıçağı ve tıraş ürünlerinde hizmet veren Zaza‘nın harika tıraş ürünlerinden alabilirsiniz. Zaza‘nın özel usturası ile 100 yıllık tecrübeyi cildinizde hissedeceksiniz.

Daha modern bir babaya sahipseniz ve babanız tıraş olan bir kişi değil sakal uzatan ve sakalına bakım yapan bir kişiyse o zaman yukarıda saydıklarımız sizin için geçerli olmayacak. Size de yine harika bir önerimiz olacak Cantu, Depot ve Gentlemen’s Tonic markalarının erkek sakal ve saç bakımında harika ürünleri bulunuyor. Bu ürünleri de yine Tıraş Sepetim’de bulabilir ve gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

baba ve oğul tıraş ürünleriAyrıca bu harika ürünlerin yanına bir kravat ya da gömlek iliştirebilir, hediyenizi adeta kombinlemiş olabilirsiniz. Gömlek alacaksanız her zaman açık mavi gömlek iş görür, karar vermede asla zorlanmazsınız ve babanız severek giyer. Kravat gibi bir hediyeniz olacaksa o zaman takım elbiselerinin renklerine göre karar vermeniz gerekecek, ayrıca kravat satın alırken babanız modern bir insansa daha ince slim kesim kravatları tercih etmeniz gerekir, onu da gözden kaçırmayın 🙂

Güzel bir Babalar Günü geçirmeniz dileğiyle!