Tıraş Geleneği

Tıraş Sepetim Berber Kuaför ÜrünleriTeknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların rahatlığı açısından tıraş aletleri de gelişti ve insanlara daha kolay daha pratik tıraşın kapıları açılmış oldu. Her ne kadar pratik bir şekilde tıraş olma imkanımız olsa dahi geleneksel olarak tıraş olmanın tadını bilen ve tıraş olmayı bir zorunluluk değil zevk olarak olan insanlar ıslak tıraşı asla bırakmıyorlar.

Hatta bunu biraz daha genişletecek olursak kendi çocukları tıraş olma yaşına geldiğinde de ona öğretmenlik yaparak, usturanın nasıl tutulacağı, tıraş Tıraş Sepetim Erkek Tıraş ürünlerifırçasının nasıl sürülmesi gerektiği, sakalın nasıl yumuşatılacağı dahil olmak üzere tıraşla alakalı konularda yol gösteriyor.

Berbere bu kadar bağlı olmamız aslında tıraşa olan bağlılığımızdan gelmekte, bu bağlılığımızı kendi çocuklarımıza da göstermek için geleneksel tıraşın bütün inceliklerini kendi çocuklarımıza öğretiriz ve onlarında da kendi çocuklarına öğretmesini bekleriz. Hatta dedeler torunlarına kendi çocuklarından daha fazla ilgi göstereceği için bu yolda en büyük yol gösterici olurlar.

 

Zaza Tıraş ÜrünleriBüyüklerimizin bildiği ve zamanın en kaliteli tıraş ürünlerinin üretici olan Zaza‘nın ürünlerini ise Tıraş Sepetim‘de bulabilirsiniz. Zaza Türkiye’nin ilk, dünyanın üçüncü tıraş bıçağı üretici firması olarak 100 yıldır ustura, tıraş bıçağı, çift taraflı jilet gibi geleneksel tıraş ürünleri üreticisi olmaktan gurur duymaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir