Kullanım Kolaylığı Sağlayan Tıraş Ürünleri

Hem kadın hem de erkek bireylere özel olarak üretilen tıraş ürünleri büyük oranda kullanım kolaylığı sağlıyor. Çoğu ithal olan bu ürünlerin garanti süreleri ise 1 yıla kadar uzanıyor. Kategorilerdeki ürünler online platformlardan da rahatlıkla satın alınabiliyor. Hem sağlıklı hem de güvenli kullanımlar için ideal standartlara sahip olan bu ürünler her cebe uygun fiyatlarıyla da tercih ediliyor.

 Erkeklere Özel Tıraş Malzemeleri

 1- Kullan At Tıraş Bıçakları: Kullan at kapsamında kullanılabilecek bu tıraş bıçakları özellikle her gün tıraş olan erkeklerin bir numaralı tercihi. Çift bıçaklı olan bu ürünler hassas ciltlere sahip erkekler için özel olarak üretilmiştir. Oynar başlıklı olan versiyonları da büyük oranda kullanım kolaylığı sağlıyor. Diğer çeşitlerinin aksine içeriğinde hem jojoba yağı hem de E-vitamini bulunmaktadır. Sapında kauçuk malzemesi olduğu için tutuş ve hareket serbestliği sağlayan bu bıçakların temizlikleri de son derece kolay. Bas – temizle özelliği sayesinde saniyeler içerisinde temizliği sağlanabilir.

 2- Üç Bıçaklı Tıraş Bıçakları: Mevcut kategorilerdeki bir diğer seçeneği üç bıçaklı tıraş bıçakları oluşturuyor. Özellikle sert bir sakal yapısına sahip olan erkeklerin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde tıraş olmalarını sağlar. Kullan at bıçaklarından farklı olarak E-vitamini dışında Aloe Vera içermektedir. Bu sayede daha tıraş olurken bile ihtiyaç duyulan bakımın yapılmasını kolaylaştırır. Uygun fiyatlarıyla satışa çıkarılan bu ürünler online platformlardan da satın alınabiliyor. Tahmini teslimat süresi 2 iş günü olan üç bıçaklı tıraş bıçakları özel kutularında verilen adreslere gönderiliyor.

 Erkeklere Özel Tıraş Bakım Ürünleri

 Tıraş sonrası bakımı sağlayan özel ürünler ayrı bir kategoride alıcıların beğenisine sunuluyor. Bu ürünlerin başında kan taşı gelmektedir. Tıraş esnasında kanayan yerlere bastırıldığı takdirde kanamayı hızlıca durduran bu taşlar cildin rahatlamasını da sağlıyor. Tahriş sorunuyla uğraşan erkeklerin bu yöndeki problemlerini gidermek amacıyla özel olarak üretilen jeller de bu kategoride yer alan bir diğer seçenektir. Cildi rahatlattığı gibi yumuşatan bu jeller uzun süreli kullanımlar için idealdir. İçeriğinde kafein dışında çedene tohumu ve shea yağı gibi bitki özleri de bulunuyor.