Keskin Turbo Kesici Bıçaklar İle Mach3 Yedek

Üstün konforu sağlayan mac 3 uyumlu tıraş bıçağı inanılmaz rahatlık sağlayan keskin ve tarzınıza uygun kesici bıçakları, sakalları daha kolay keserek daha az takılma ya da yanma hissi sağlar. Uzun süre kalıcı Mach 3 uyumlu tıraş bıçağı cildinizi tahriş etmeden kaymasına yardımcı olur. Bu tıraş bıçağı ve mach3 yedek size rahat tıraş için daha fazla koruyuculuk verir. Ayrıca, hassas bıçak süspansiyonu özelliği sayesinde her türlü cilt yapısına zarar vermeyen bıçakları cildinizle yakın temas halinde tutar. Bu tutuş kolaylığı ve ayarlanan oynar başlık yüz kıvrımlarına uyum sağlar. Daha kolay ve daha pürüzsüz bir tıraş imkanı sağlar.

  Keskin Turbo Kesici Bıçaklar İle Uzun Kalıcılık

 Mach3 sinek kaydı ve daha keskin kesici bıçaklar içerir. Daha az tahriş hissi ile mac 3 uyumlu tıraş bıçağı daha çok sinek kaydı bir tıraş sağlar. Kesici bıçaklar yüzünüzde ve sakal bölgesinde kolay bir kesim inanılmaz rahatlık sağlar. Daha az çekilme hissi sağlarken yüzünüzde kesik ve kızarıklık yapmaz. mach3 yedek bıçaklar arasında var olan açıklıklar daha iyi yıkama için tasarlanmıştır.

 Harika Gelişmiş Ergonomik Gövde

 Mach3 yedek bıçakları ve gövdesi ergonomik olarak tasarlanmıştır. Islak ya da kuru kullanım koşullarında dahi güvenli kavrama ve mükemmel kontrol için elastomer kavrama özel bölümleri içerir. Mach3 çok yönlü kullanım için tüm mac 3 uyumlu tıraş bıçakları ile uyumlu bir tıraş sağlar.

 Her Harekette Harika Kayma Etkisi Ve Rahatlık

 Mach3 büyük Jel Barı, daha uzun süre ve daha çok kalıcı olmasını sağlayan gelişmiş kayganlaştırıcılar içerir, bu kayganlaştırıcılar sayesinde cilt tahriş olmaz doku bozulmaz. Ayrıca ek olarak, Mach3 gelişmiş cilt koruyucusu ve özel jel tabanı ile her harekette ideal tıraş sağlar ve pürüzsüzleştirir. Bünyesinde bulunan ve cilt koruyucu on adet cilt koruyucu kanattan sayesinde hassas ciltler için de uygundur.

 Mach3 İle Tıraş Makinesi Arasındaki Fark Nedir?

 İki bıçaklı jilet kullan atlarından farklı olarak Mach3 ürünü kızarıklık olmadan ve tahriş etmeden daha sinekkaydı tıraş sağlar. Comfort bıçakları ile mükemmel ve üstün tıraş sağlar. Hassas süspansiyonlu bıçakları cildinizle yakın temas halinde iken mükemmel tutuş ve hareketli başlığı yüz hatlarına uyum sağlar. Daha kolay, pürüzsüz ve daha rahat bir tıraş imkanı sunar.

 Mach3’ bıçak başına düşen basıncı azaltmak için birbirine daha yakın yerleştirilmiş özel bıçak sistemi ile dizayn edilmiştir. Bu tıraş makinelerine oranla arka yüzeyinde hassas düzeltici bıçakları bulunur