Kadın Tıraş Bıçakları Ve Köpükleri

Kadınlar! Bakım ürünlerinde kaliteye, titizliğe, mükemmel sonuçlara ve ekonomik alışverişe önem veriyor musunuz? Kullandığınız tıraş bıçakları ve köpükleri ile cildinizi pürüzsüz ve kusursuz hale dönüştürmek istiyor musunuz? Aradığınız seçeneklere bütün olarak tirassepetim.com sayesinde ulaşabilirsiniz. Kadın tıraş ürünleri sayfasında Wilkinson Sword’un muhteşem ürünlerine kayda değer indirim oranları ve hızlı kargo seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

 Tıraş Bıçakları

 Tıraş bıçağını kullanırken ne bekleriz? Yalnızca pürüzleri temizlemesini mi? Bunun yanında bir tıraş bıçağından cildi tahriş etmemesi de beklenir. Tek bıçaklılara göre çift ve üç bıçaklı olanları kullanım açısından sağladığı kolaylık nedeniyle daha fazla tercih edilir. Kayganlaştırıcı kısmının kaliteli olması sayesinde kullanımını rahatlatır. Bunun yanında çeşitli özelliklere sahip ve bakımınızı angarya olmaktan çıkaran ürünler de bulunmaktadır.

 Tıraş Bıçaklarında Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

 Kayganlaştırıcı Bantlar

 Kayganlaştırıcı bantların hangi maddeden yapıldığı önemlidir. E vitamini ve jojoba yağının özünü oluşturduğu bantlar sayesinde tıraş bıçakları cildinizden kayıp geçer. Kalitesiz ürünlerin neden olabileceği tahrişlere meydan vermez. Bakım sonrasında cildiniz yumuşacık olur.

 Sağlam Tutma Sapları

 Bıçakların kullanımında en önemli nokta sapıdır. Düzgün, rahat ve güvenilir bir tutuşa olanak sağlayan saplar bakımınızı sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlar. Bunun için sapların düz olmaktansa tırtıklı ve eğri olmasına, sapın kauçuk ve benzeri maddelerden yapılmış olmasına dikkat etmek gerekir. Bakım yaparken güvenliği de göz ardı etmemeliyiz, değil mi?

 Bıçaklar ve Başlıklar

 İki, üç ve dört bıçaklı ürünlerden pürüzsüzlük anlamında daha fazla verim alınmaktadır. Kaliteli ürünler sayesinde pürüzsüzlüğün süresini uzatabilirsiniz. Çok bıçaklı ürünlerde karşılaşılabilecek temel sorun tıkanmadır. Oysa düzgün üretilmiş ve başlığa simetrik yerleştirilmiş bıçaklar bunu engeller. Hareket eden esnek başlıkların kullanımı bakımınızı vücudunuzla uyumlu hale getirecektir.

 Tıraş Köpüklerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Tıraştan önce cildi yumuşatmak olmazsa olmazdır. Kaliteli köpükler sayesinde bunu başararak olası tahrişleri önleyebilirsiniz. Aynı zamanda güzel ve hoş kokulu ürünler sayesinde mis gibi kokarsınız. Su yosunu, keratin özleri, A ve E vitaminleriyle oluşturulan formüllerle üretilen tıraş köpükleri kusursuz bir nemlendirici özelliğe sahiptir. Zengin krem özlü köpükler de tıraş öncesinde cildinizi en uygun düzeye taşır.